23 Листопада, 2023 р., 08:14
10 листопада 2023 року Волочиською міською радою розпочато відкриті тогри на закупівлю робіт за предметом закупівлі: Реконструкція каналізаційних очисних споруд повної біологічної очистки продуктивністю 5000 м3/добу вул. Копачівська №6 в м. Волочиськ, Хмельницької області (Коригування) ДК 021:2015:45454000-4 Реконструкція за ідентифікатором UA-2023-11-10-012979-a
22 Листопада, 2023 р., 16:43
З 20 жовтня по 31 грудня 2023 року на Хмельниччині, в тому числі у Волочиській громаді, відновлено відстріл червоних лисиць. Причиною є профілактика захворювання тварин на сказ.
21 Листопада, 2023 р., 11:25
Сьогодні, з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи, відбулося покладання квітів до пам’ятника Героїв Небесної Сотні.
21 Листопада, 2023 р., 11:05
Головне управління ДПС у Хмельницькій області звертає Вашу увагу на зручність подання звітності в електронному вигляді. Для цього рекомендуємо користуватись безкоштовним електронним сервісом Державної податкової служби України «Електронний кабінет» (cabinet.tax.gov.ua) з використанням кваліфікованого електронного підпису. Електронний кабінет платника податків працює цілодобово та є захищеним, персоналізованим, безпечним електронним сервісом.
20 Листопада, 2023 р., 16:30
Відповідно до плану роботи КП «Волочиський комбінат комунальних підприємств» та з метою відтворення популяцій риб, 15 листопада 2023 року відбулося зариблення Волочиського міського озера. До озера випущено 1026 кг малька карася сріблястого, йорша, окуня та підлящика.
19 Листопада, 2023 р., 09:00
Шановні аграрії! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!   Теперішня осінь знову незвична, осінь тривоги, скорботи та болю. Та як би нам не було важко в часі війни, ми сьогодні вшановуємо людей, які розвивають аграрний сектор економіки, що складає основу життя держави та добробуту її громадян.
18 Листопада, 2023 р., 10:09
Метою прийняття документу є створення умов для максимального спрощення процедури звернення громадян за субсидією для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та пічного побутового палива і забезпечення швидкого прийняття рішення щодо її надання.
17 Листопада, 2023 р., 09:46
Набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 07.11.2023 № 1173 “Про реалізацію протягом опалювального сезону 2023 – 2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива“.
17 Листопада, 2023 р., 09:37
Колектив Волочиської міської ради щиро співчуває рідним та близьким Івана Володимировича Рибачука з приводу 4-ї річниці непоправної втрати.
16 Листопада, 2023 р., 13:07
Скільки болю та горя водночас здатна витримати людська душа? Не встигаємо оплакати одного земляка, як надходить чергова, вбивча, чорна звістка… Сьогодні у Волочиську прощались з загиблим його героєм – захисником, Івановим Андрієм Вікторовичем. Сотні людей прийшли подякувати Герою за його військовий подвиг, за його сміливість, самовідданість і велику любов до своєї країни… Бракує слів, щоб втішити рідних, знайти потрібні слова, адже Андрій був людиною веселої вдачі, невиправним оптимістом, життєрадісним, мав багато друзів і знайомих у рідному місті. Його самопожертва і відданість Україні роблять його Героєм назавжди. Спочивай з миром, солдате! Низький уклін тобі, вічна пам’ять! Царство Небесне! Щирі, глибокі співчуття рідним. Пам’ятатимемо! Герої не вмирають!