14 Грудня, 2023 р., 15:19
Сьогодні, 14 грудня 2023 року, жителі села Попівці, а також навколишніх сіл громади живим коридором, навколішки, з державною символікою та квітами зустріли траурний кортеж та провели в останню путь Героя, захисника України - Миколу КОВАЛЬЧУКА.
14 Грудня, 2023 р., 14:21
Беззаперечно дотримуйтесь правил безпечного та економного використання газу!
14 Грудня, 2023 р., 11:43
Сьогодні, ми відзначаємо та висловлюємо щиру вдячність тим, хто став героїчними ліквідаторами Чорнобильської ядерної катастрофи. 26 квітня 1986 року вони віддали своє здоров'я і навіть життя, ризикуючи власними силами і здібностями, щоб стримати наслідки трагедії, яка залишиться в історії як одна з найбільших техногенних катастроф.
13 Грудня, 2023 р., 16:36
Сьогодні, міський голова К.Черниченко від командування 24-ї окремої механізованої бригади ім. Короля Данила, вручив Листи-подяки матері Любов Білозор та дружині Валентині Дуберчак військовослужбовців, які з честю та гідністю виконують свої обов’язки із захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.
13 Грудня, 2023 р., 16:27
Шановні батьки, жителі та гості громади!
13 Грудня, 2023 р., 15:24
Сьогодні провели зустріч з національними проектними менеджерами — представниками Міжнародної організації міграції ООН «Міграція».
13 Грудня, 2023 р., 13:50
Кожна сім’я, в якій народилася дитина, має право на отримання від держави одноразової допомоги у вигляді «пакунка малюка» (бебі бокса). Це – набір із понад 90 якісних засобів та виробів – усе, що точно знадобиться в перші місяці для догляду за немовлям: підгузки, пелюшки, ковдри, матрац, рушник, засоби гігієни, іграшки тощо.
12 Грудня, 2023 р., 18:56
Дорогі земляки, ще одна болюча втрата для нашої громади. В боях за Україну загинув наш земляк – Ковальчук Микола Миколайович, 1984 року народження, уродженець села Попівці.
11 Грудня, 2023 р., 15:22
Сьогодні, 11 грудня 2023 року, в селі Яхнівці на фасаді Ліцею офіційно відкрили меморіальні дошки на честь героїв-захисників, мужніх воїнів, патріотів України, військовослужбовців Юрія Фігури, Сергія Ткачука та Костянтина Сушілова, які віддали своє життя на війні з окупантами.