22 Січня, 2024 р., 09:09
22 січня Україна відзначає 105 річницю Дня Соборності. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. І саме цей Акт єднання став символом віковічного прагнення нашого народу жити у єдиній соборній незалежній державі.
18 Січня, 2024 р., 19:46
Нажаль знову маємо трагічну звістку для нашої громади.
18 Січня, 2024 р., 09:26
З 1 січня 2024 року вступили в силу нові розміри компенсації за облаштування робочих місць для людей з інвалідністю І та ІІ груп.
16 Січня, 2024 р., 16:09
Знову горе прийшло в нашу громаду, знову ми схиляємо свої голови у глибокій скорботі. Сьогодні Волочиськ прощається зі своїм захисником Косминою Вадимом Анатолійовичем.
15 Січня, 2024 р., 14:51
Волочиська громада продовжує гортати свої чорні сторінки. У нашій родині знову біль та скорбота. Сьогодні ми проводжаємо в останню путь вірного сина України - Годованця Сергія Віталійовича.
15 Січня, 2024 р., 09:21
Для забезпечення життєдіяльності громади у зимовий період ведеться постійне чергування комунальними службами. Працівники і техніка перебувають у режимі готовності. З початком негоди вони приступають до розчищення міста та громади від снігу. Одне з важливих завдань - забезпечення роботи громадського транспорту та пересування автотранспорту шляхами. Також комунальники прибирають від снігу та посипають антиожеледними матеріалами тротуари.
12 Січня, 2024 р., 15:59
11 січня  2024 року відбулося засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Волочиській міській раді. Засідання проходило під головуванням Олени Макаревич, також у засіданні взяв участь міський голова Костянтин Черниченко.
11 Січня, 2024 р., 20:00
Упродовж 2023 року Волочиською окружною прокуратурою у взаємодії та координації з іншими правоохоронними органами вживались організаційно-практичні заходи, спрямовані на протидію злочинності в умовах реалізації вимог Закону України «Про прокуратуру» та положень Кримінального процесуального кодексу України, захист конституційних прав і свобод громадян від злочинних посягань, представництво інтересів громадян та держави в суді.
11 Січня, 2024 р., 15:16
В результаті ворожого обстрілу під час бойового завдання на Харківському напрямку , загинув наш земляк Годованець Сергій Віталійович, 1989 р.н., уродженець села Копачівка.
09 Січня, 2024 р., 19:43
Шановні роботодавці! Державна служба зайнятості пропонує вам скористатися програмою з надання компенсацій на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб: