15 Лютого, 2024 р., 16:28
Сьогодні, 15 лютого 2024 року, відбулося друге робоче засідання виконавчого комітету Волочиської міської ради. До порядку денного було включено 35 проєктів.
15 Лютого, 2024 р., 16:13
Повідомляємо, що підвальні приміщення тих будинків, які використовуються, як укриття найпростішого типу для захисту населення у разі виникнення надзвичайної ситуації потребують законодавчого врегулювання.
15 Лютого, 2024 р., 15:07
Українські чоловіки та жінки завжди славилися мужністю, героїзмом, вірністю військовому обов’язку. Так було і триває досі.
15 Лютого, 2024 р., 09:09
Начальник Хмельницької РВА Анатолій Катеренчук разом з міським головою Костянтином Черниченком та представниками районного ТЦК та СП передав державні нагороди родинам загиблих Героїв з Волочиської громади.
13 Лютого, 2024 р., 16:23
Уже зараз і до 31 березня 2024 року триває кампанія декларування за 2023 звітний період, яка є менш напруженою за попередню, що завершилася 31 січня цього року. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) вдячне доброчесним службовцям, які вчасно і відповідально відзвітували за свої статки. Закликаємо службовців не затягувати з подачею декларацій за 2023 звітній період, а у випадку виникнення труднощів скористатись усім арсеналом допоміжних ресурсів, спеціально створених НАЗК.
12 Лютого, 2024 р., 16:19
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) системно працює над вдосконаленням та полегшенням процесу заповнення декларації, тому розробило в Реєстрі декларацій спеціальну функцію «Дані для декларації», яка дозволить спростити процес заповнення декларації та уникнути помилок. Наразі за допомогою цієї функції за ініціативою декларанта на стадії створення чернетки декларації НАЗК збирає та передає декларанту в його особистий кабінет Реєстру декларацій інформацію (у вигляді, адаптованому до форми декларації) про наявні у нього:
12 Лютого, 2024 р., 15:48
Згідно запиту Хмельницької ОВА було передано засоби розвідки та зв'язку, прилад автономного живлення, багатофункціональні електронні пристрої та засоби спостереження на понад 150 тисяч гривень, які були виділені з міського бюджету.
12 Лютого, 2024 р., 09:00
За допомогою у вирішенні нагальних проблем до першого заступника начальника ОВА Сергія Тюріна звернулись заявники з Волочиської територіальної громади.
12 Лютого, 2024 р., 08:39
За дорученням міського голови, робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення Волочиської міської територіальної громади 08 лютого 2024 року провели засідання з роботодавцями громади.
12 Лютого, 2024 р., 08:38
На сьогоднішній день ідентифікація і реєстрація тварин займає не останнє місце в гарантуванні продовольчої безпеки для населення щодо продуктів харчування. Державним підприємством «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» спільно з Держпродспоживслужбою були розглянуті питання якості продуктів харчування, а особливо походження м’ясної  продукції та її безпеки.