23 Лютого, 2024 р., 10:58
24 лютого ми схиляємо голови перед пам'яттю Героїв, які загинули, захищаючи Україну від російської агресії. Цього дня закликаємо власників та працівників закладів (магазинів, закладів харчування, побутового обслуговування , тощо) долучитися до акції тиші.
23 Лютого, 2024 р., 09:17
За дорученням міського голови, робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення Волочиської міської територіальної громади 21 лютого 2024 року провела інформаційну кампанію спрямовану на вирішення проблем незадекларованої праці в умовах воєнного стану. Головною метою кампанії є попередження та/або усунення порушень законодавства про працю при оформленні трудових відносин шляхом інформування обох сторін трудових відносин про взаємні права і обов’язки та надання консультації щодо правильного оформлення трудових відносин.
21 Лютого, 2024 р., 14:28
Приватне підприємство «Волочиськтранс» (ПП «Волочиськтранс») має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин (ЗР) в атмосферне повітря стаціонарними джерелами.
20 Лютого, 2024 р., 14:22
За публічного обвинувачення Волочиської окружної прокуратури суд визнав винним 41-річного місцевого жителя Волочиської ОТГ в ухиленні від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період (ст. 336 КК України).
19 Лютого, 2024 р., 15:49
Гід з державних послуг (https://guide.diia.gov.ua/) – це офіційний ресурс, який містить повну інформацію про всі держпослуги в Україні.
19 Лютого, 2024 р., 13:48
Документ містить інформацію про основні засади підготовки та проведення національного мультипредметного тесту, особливості складання основних і додаткових сесій в тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ), визначення результатів, подання і розгляду апеляційних заяв тощо.
19 Лютого, 2024 р., 12:02
⚽️ Сьогодні, 19 лютого 2024 року, в нашому місті розпочинається традиційний футбольний турнір - «Кубок міста Волочиська з футзалу», присвячений пам’яті Тараса Семеновича Осадчука.
19 Лютого, 2024 р., 11:45
Кабінет Міністрів підтримав постанову, яка дозволяє запустити освітній застосунок Мрія. Завдяки цьому навчальний процес для дітей, батьків та вчителів стане більш сучасним та ефективним.
19 Лютого, 2024 р., 09:15
Роботодавці, які облаштували робоче місце для людини з інвалідністю, можуть отримати компенсацію від держави через Дію.