01 Березня, 2024 р., 14:33
Служба у справах дітей Волочиської міської ради запрошує до співпраці небайдужі родини, які готові поділитися сімейним теплом з дітьми, які мають ризик залишитися без батьківського піклування та потребують тимчасової підтримки.
01 Березня, 2024 р., 13:29
Відбулася інформаційна зустріч з питань реалізації експериментального проекту із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості Мінсоцполітики.
01 Березня, 2024 р., 13:09
Згідно із законодавством кожен українець, який залишився без роботи, має право на допомогу по безробіттю.
01 Березня, 2024 р., 09:32
В рамках проєкту «Школа свідомого українця», який проходить за ініціативи та супроводу голови обласної ради Віолети Лабазюк, для вчителів Волочиської громади провели практикум «Медіаграмотність. Практичні навички».
29 Лютого, 2024 р., 10:37
На засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при Хмельницькій ОВА, яке відбулося 15.02.2024 року у місті Кам’янець-Подільський, розглянуто надважливе питання щодо механізму реалізації експериментального проекту з професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни. Метою проекту є підтримання конкурентоспроможності учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни шляхом професійного навчання.
28 Лютого, 2024 р., 13:14
Команда здобувачів освіти Волочиської міської ради гідно представила громаду на обласному етапі учнівських олімпіад. Конкурсні випробування проводилися із 13-ьох навчальних предметів, у яких взяли участь 43 учні 7-11 класів нашої громади.
27 Лютого, 2024 р., 14:38
Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення, так і наших військових. Вже вкотре не обминає біда нашу громаду.
27 Лютого, 2024 р., 13:27
Після повернення додому для учасників і учасниць бойових дій відкривається новий шлях. Перед ними постають нові випробування, нові виклики та нове навчання. Різка зміна обстановки, пережитий досвід та питання “Що далі?” неабияк впливають, зокрема, на емоційний стан людини. Психологічна підтримка ветеранів – невідʼємна частина адаптації учасників і учасниць бойових дій до нового етапу життя. Щоб ветерани, ветеранки та їхні родини не залишалися сам на сам зі своїми емоціями, Український ветеранський фонд започаткував Гарячу лінію кризової підтримки.
26 Лютого, 2024 р., 15:21
22 лютого 2024 року Верховна Рада України ухвалила у другому читанні та в цілому законопроект №6401 про внесення змін до Закону “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо забезпечення прозорості місцевого самоврядування.