05 Квітня, 2024 р., 08:49
Із закінченням опалювального періоду, як правило, частішають випадки отруєння чадним газом.
04 Квітня, 2024 р., 13:46
Війна, розпочата російською федерацією, змусила багатьох українців залишити свої домівки, рятуючись від ворожих обстрілів або окупації. Кількість тих, хто з 2022 р. став внутрішньо переміщеною особою, або повторно перемістився, сягнула 3,5 млн. В цілому на сьогодні, з урахуванням тих ВПО, які перемістилися після 2014 року, в Україні нараховується 4,9 млн ВПО.
04 Квітня, 2024 р., 11:38
З 1 квітня 2024 року мінімальна заробітна плата в Україні становить 8000 гривень. У зв’язку з цим зміниться розмір деяких виплат, що стосуються сфери зайнятості, розмір яких узгоджений з мінімальною зарплатою. Зокрема, підвищиться максимальний розмір компенсацій роботодавцям:
04 Квітня, 2024 р., 09:59
4 квітня відзначається Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги з протимінної діяльності. Цей день є нагадуванням про жахливі наслідки мін та інших вибухонебезпечних предметів, а також про важливість просвітницької роботи та допомоги постраждалим. Мінна небезпека – це жорстока реальність для багатьох людей. За даними ООН, щорічно від мін та вибухонебезпечних залишків війни гинуть або отримують поранення близько 6 тисяч людей. Більшість з них – мирні жителі, в тому числі діти.
03 Квітня, 2024 р., 13:45
Громадська організація «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів і ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення». Прийом заявок триватиме до 8 квітня включно. Старт навчання – 22 квітня 2024 року.
02 Квітня, 2024 р., 13:51
Як юридично правильно скласти рапорт до командира? Саме з таким питанням військовослужбовці часто звертаються до юристів.
01 Квітня, 2024 р., 13:55
З 1 квітня 2023 року в Хмельницькій області розпочинається нерестова заборона на вилов водних біоресурсів. Нерест риби – це особливий та вкрай важливий період в житті водних мешканців. Це період розмноження риби. Щоб зберегти рибні запаси, щороку вводиться нерестова заборона, під час якої, риба має можливість відновити свою популяцію та зміцнити її перед наступним рибальським сезоном. Тривалість заборони залежить від водойми:
01 Квітня, 2024 р., 13:49
З 29 по 31 березня у місті Хотин проходив Всеукраїнський турнір з гандболу серед дівчат 2013-2014 років народження. У змаганнях взяли участь команди з Конотопа, Тернополя, Кам'янця-Подільського, Києва, Хотина та Волочиська.
01 Квітня, 2024 р., 08:34
Вітаємо вихованців Волочиської ДЮСШ, які здобули високі призові місця на Чемпіонаті України серед Вищих навчальних закладів, що проходив у місті Луцьку з 16 по 19 березня: