16 Листопада, 2023 р., 13:07
Скільки болю та горя водночас здатна витримати людська душа? Не встигаємо оплакати одного земляка, як надходить чергова, вбивча, чорна звістка… Сьогодні у Волочиську прощались з загиблим його героєм – захисником, Івановим Андрієм Вікторовичем. Сотні людей прийшли подякувати Герою за його військовий подвиг, за його сміливість, самовідданість і велику любов до своєї країни… Бракує слів, щоб втішити рідних, знайти потрібні слова, адже Андрій був людиною веселої вдачі, невиправним оптимістом, життєрадісним, мав багато друзів і знайомих у рідному місті. Його самопожертва і відданість Україні роблять його Героєм назавжди. Спочивай з миром, солдате! Низький уклін тобі, вічна пам’ять! Царство Небесне! Щирі, глибокі співчуття рідним. Пам’ятатимемо! Герої не вмирають!
13 Листопада, 2023 р., 17:10
Нещодавно Уряд запровадив пілотну програму безкоштовної професійно-технічної освіти для учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни. Ця програма сприятиме підвищенню конкурентоспроможності на ринку праці і подальшому працевлаштуванню цієї категорії громадян.
13 Листопада, 2023 р., 15:32
За дорученням міського голови, робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення Волочиської міської територіальної громади провела семінар-нараду з роботодавцями громади.
13 Листопада, 2023 р., 13:20
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, Волочиській громаді виділено 72 500 000 грн. грантових позабюджетних коштів Європейським інвестиційним банком для фінансування проєкту з «Реконструкції каналізаційних очисних споруд повної біологічної очистки продуктивністю 5000 м3/добу вул. Копачівська №6 в м. Волочиськ, Хмельницької області (Коригування)».
12 Листопада, 2023 р., 15:05
Сьогодні, 12 листопада, у Волочиській гімназії відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Дацу Сергію Михайловичу — випускнику цієї гімназії, який загинув 21 липня 2022 року, захищаючи територіальну цілісність України.
11 Листопада, 2023 р., 18:46
Шановні жителі громади, сьогодні наша держава переживає надзвичайно важкі часи, Збройні сили України боронять територіальну цілісність та суверенітет України і ми в тилу надзвичайно вдячні всім хто наближає нашу перемогу.
11 Листопада, 2023 р., 14:51
Сьогодні ми прощаємось з воїном, який повернувся додому на щиті, нашим Героєм – Олександром Миколайовичем Тихолазом.
09 Листопада, 2023 р., 10:32
Згідно з розпорядження міського голови К. Черниченка на 10.11.2023 року призначено громадські слухання « Про підтримку розвитку дитячо-юнацького, дівочого та професійного футболу у Волочиській міській територіальній громаді»
07 Листопада, 2023 р., 16:52
Сьогодні, 7 листопада, у селі Маначині відбулась церемонія прощання із загиблим Героєм - Кушніром Максимом Михайловичем.
06 Листопада, 2023 р., 17:37
Шукаєте роботу? Хмельницька обласна служба зайнятості зібрала для вас більше двох тисяч пропозицій роботи від працедавців Хмельниччини.