День енергетика України

Дата: 23.12.2016 12:51

Фото без описуСьогодні, 23 грудня 2016 року, в актовому залі Волочиського РЕМу відбулися офіційні збори присвячені Дню енергетика України.

Керівник підприємства, депутат міської ради – Олександр Побережний, виступив із звітом роботи за пройдений рік, а також привітав підприємство за п’яте місце у рейтингу РЕМ по Хмельницькій області.

Усіх працівників енергетичної галузі зі святом привітав міський голова – Констянтин Черниченко. Він висловив вдячність за їхню працю, яка на сьогоднішній день є надзвичайно важливою для нашої громади.

Також зі святом усіх присутніх привітали почесний гість, колишній директор Волочиського РЕМ, «Заслужений енергетик України» –  Василь Підперигора, заступник голови районної державної адміністрації – Олег Карун, представники Війтовецької та Наркевицької громад.

За трудові досягнення, сумлінну працю кращих енергетиків було відзначено грамотами та подарунками.