30 років школі мистецтв

Дата: 04.10.2016 11:58

3 жовтня 2016 року в м. Волочиськ відбулися урочистості з нагоди 30-річчя з дня заснування Волочиської школи мистецтв.
Заклад був створений у 1986 році як музична школа і з того часу його випускниками стали тисячі учнів. З часом школа була реорганізована в школу мистецтв і в закладі розпочали навчати за напрямками образотворчого мистецтва та хореографії.
Дарунки на своє 30-річчя школа отримала від міского голови Костянтина Черниченка та керівників району Володимира Сергійчука та Сергія Пазюка, які нагородили викладачів та директора школи почесними грамотами та цінними подарунками. В свою чергу, за традицією, міський голова вручив коровай від імені всієї ОТГ та подарував для школи ноутбук.
Також на свято завітав помічник народного депутата України Сергія Лабазюка - Володимир Петрук, який від імені депутата та від себе особисто привітав освітян.
Директор Волочиської школи мистецтв Федір Рябий привітав колектив і засновників школи, численних гостей урочистостей і подякував за їх підтримку, яку було надано на різних рівнях для того, щоб нинішнє свято відбулося.
Традиційно гостей святкування колектив школи привітав святковим концертом.