Робоча зустріч на ринку

Дата: 05.05.2017 17:38

25 квітня 2017 року, з ініціативи приватних підприємців ринку «Центральний», відбулася зустріч з міським головою Костянтином Черниченком, народним депутатом України Сергієм Лабазюком та депутатом Волочиської міської ради Георгієм Зайковим.
Підносилися питання щодо сплати коштів до Пенсійного фонду України та врахування їх до загального трудового стажу при виході на пенсію.
Народний депутат України Сергій Лабазюк запевнив про повне сприяння та особисту підтримку на законодавчому рівні у вирішенні даного питання.
Міський голова зазначив, що з сторони міської влади проводиться політика повного сприяння роботі підприємництва в розрізі ставок єдиного податку та створення належних умов праці на ринку.