З Днем захисника України

Дата: 14.10.2016 08:35

14 жовтня, у День Покрови Пресвятої Богородиці та День Захисника України, ми вітаємо усіх тих, хто своєю доблестю, силою та відвагою захищають наше мирне майбутнє від підступного ворога!

Шановні захисники України! Дорогі ветерани, учасники антитерористичної операції, військовослужбовці та ті, хто кожного дня боронить спокій жителів міста! Завдяки вам сьогодні у незалежній та суверенній Україні, під мирним небом, живуть наші діти, ростуть наші онуки. Ваша сила, любов до рідної землі, воля та звитяга – неоціненний приклад для підростаючого покоління. Сьогодні ви – надія українського народу! Ви – взірець сили духу, честі та справжнього патріотизму!

Цього дня я бажаю вам, дорогі захисники, міцного здоров'я, твердої віри у світле майбутнє, сили рухатися вперед. Щастя, удачі, миру та злагоди у ваших оселях. Нехай усмішки близьких зігрівають вам душу. Нехай ваші родини і нашу країну оберігає Господь!

Зі святом!

міський голова К.Черниченко