Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

Останні новини

Засідання виконавчого комітету №01

Дата створення: 17:02 12.01.2017

12 січня 2016 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради №01, на якому розглядалося ряд питань. Основні з них це: 1. Про визначення видів суспільно-корисних робіт та переліку об’єктів на яких особи, засудженні до покарання у виді громадських робіт і особи, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, могли б відбувати громадські роботи. 2. Про визначення виконавців житлово-комунальних послуг на 2017 рік. 3. Про надання учням початкових класів, що перебувають у групі продовженого дня у закладах освіти громади, дворазового безкоштовного харчування за кошти місцевого бюджету. Всі питання були обговоренні і прийняті одноголосно.

Вітання!

Дата створення: 14:52 01.01.2017

Шановні жителі громади, прийміть найщиріші вітання з нагоди Нового 2017 року та Різдва Христового!

СЕСІЯ ВОЛОЧИСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата створення: 11:36 27.12.2016

22 грудня 2016 року під головуванням міського голови Костянтина Черниченка відбулася 17 сесія Волочиської міської ради. До порядку денного були включені проекти рішень, які попередньо були розглянуті профільними постійними комісіями ради та оприлюдненні на офіційному сайті, а також низка позачергових проектів. Одним з головних було прийняття бюджету на 2017 рік. По даному питанню доповідав начальник фінансового відділу Ігор Міняйло.  Бюджет, на сьогоднішній день, є повністю збалансований, і сума доходів та видатків складає – 173 296,7 тис. грн. Основними джерелами надходжень у 2017 році буде податок з доходів фізичних осіб, акцизний податок, місцеві податки та збори. Зокрема: - на сферу освіти передбачено 99 084,4 тис. грн., або 135% росту до 2016 року; - на культуру 15 672,1 тис. грн., або 134,4 % росту до 2016 року; - на соціальний захист 5 606,4 тис. грн., або 122% росту до 2016 року; - на утримання об’єктів житлово-комунального господарства та проведення благоустрою населених пунктів громади передбачено 11 599,3 тис. грн.; - на утримання та розвиток інфраструктури доріг громади передбачено 2 323,0 тис. грн, та ряд інших. Також, депутати розглянули блок питань земельного характеру та заяви і звернення щодо оренди майна спільної власності територіальних громад.

День енергетика України

Дата створення: 12:51 23.12.2016

Сьогодні, 23 грудня 2016 року, в актовому залі Волочиського РЕМу відбулися офіційні збори присвячені Дню енергетика України.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата створення: 08:33 15.12.2016

14 грудня 2016 року, в малому залі міського центру культури і дозвілля «Гармонія», відбувся захід вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції, яка сталася 26 квітня 1986 року. Минуло 30 років.

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР З ПИТАНЬ УПРАВЛІННЯ ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРЕМЕНТАЛЬНОЇ РОБОТИ

Дата створення: 10:18 14.12.2016

13 грудня 2016 року, на базі Волочиського навчально-виховного комплексу, відбувся обласний семінар з питань управління дослідно-експерементальною роботою в загальноосвітньому навчальному закладі. В семінарі взяли участь члени обласної Асоціації керівників інноваційних закладів освіти, куди входить і директор навчально-виховного комплексу – Володимир Ревуцький, міський голова – Костянтин Черниченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту міської ради – Алла Плотнікова, завідувач кафедри менеджменту та освітніх технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент– Віра Гуменюк, президент асоціації керівників інноваційних закладів області, заслужений працівник освіти України – Галина Можейко.  В даному заході були представленні всі райони нашої області. На високому професійному рівні наш навчально-виховний комплекс поділився досвідом своєї дослідницько-експерементальної роботи з питань використання мультимедійного комплексу у навчально-виховному процесі. Також учасники семінару мали змогу ознайомитися із основними пріоритетами розвитку освітньої галузі Волочиської міської територіально об’єднаної громади, які детально розкрив міський голова – Костянтин Черниченко. Його виступ для присутніх був надто важливим і цікавим, адже не в усіх районах області створені об’єднані територіальні громади і не скрізь приділяється така значна увага закладам освіти, як у нас. Це і відзначив начальник відділу освіти, молоді та спорту Волочиської міської ради – Алла Плотнікова, яка наголосила, що за всі двадцять років своєї діяльності на освітянській ниві не відчувала такої турботи про дітей кожного населеного пункту, як сьогодні.  В процесі обговорення у підсумково-узагальнюючому модулі побаченого і почутого наші гості із задоволенням та нотками заздрощів відзначили плідну роботу, як адміністрації навчально-виховного комплексу, так і всього педагогічного колективу громади щодо впровадження у навчально-виховному процесі сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. А міському голові була вручена подяка від президента асоціації, Галини Можейко, за надзвичайну батьківську турботу про дітей громади та сприяння у проведенні семінару.

День Збройних Сил України

Дата створення: 16:33 13.12.2016

6 грудня 2016 року, у міському центрі культури і дозвілля «Гармонія», відбулося свято з нагоди Дня Збройних Сил України та 25 річниці їх створення. Захід розпочався з покладання квіті до пам’ятника воїнам-афганцям та каменю, який закладений на місці пам’ятника воїнам АТО.

Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

Дата створення: 16:28 13.12.2016

Заходи з нагоди цього дня, радо приймала велика зала міського центру культури і дозвілля «Гармонія» Перед початком концерту, у фойє міського центру культури і дозвілля, було організовано виставку робіт декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва, авторами яких є люди з обмеженими можливостями.

Благодійний концерт в селі Поляни

Дата створення: 16:24 13.12.2016

Під патронатом Волочиської міської об’єднаної територіальної громади, 2 грудня 2016 року відбувся, у Полянському сільському будинку культури, благодійний концерт організований Полянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів, з метою збору коштів для лікування учениці цієї школи – Ангеліни Шеремет.  На цьому заході були присутні міський голова Волочиської об’єднаної територіальної громади – Костянтин Черниченко, депутат обласної ради – Анатолій Саланський, староста громади – Ганна Басистюк, настоятель церкви Воздвиження Чесного Христа в селі Поляни – отець Володимир та багато небайдужих жителів громади. Від міської ради, учасникам благодійного концерту, було подаровано солодощі.

День села Лозова

Дата створення: 11:26 27.11.2016

У неділю, 27 листопада 2016 року, відбулося свято села Лозова. У красивому, відремонтованому сільському клубі зібралося багато мешканців села та гостей, які прибули на це свято. Свято почалося з промови настоятеля храму Косьми і Дем’яна в селі Лозова – Олександра Вдовіна.  Не з пустими руками на свято прибув заступник міського голови, Волочиської міської об’єднаної територіальної громади – Світлана Івченко. Від міської ради було подаровано бензокосу «Stihl» для підтримання благоустрою Лозівської громади, грамоти та грошові винагороди. Силами художньої самодіяльності місцевих аматорів та міському центру культури і дозвілля «Гармонія», була подарована концертна програма, яка задала святковий настрій усім присутнім.По закінченню святкових заходів усіх жителів було почастовано смачним фуршетом. Більш про свято у фоторепортажі.