Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

Останні новини

Творчий звіт Будинку дитячої та юнацької творчості

Дата створення: 08:03 24.05.2017

19 травня 2017 року в приміщенні центру культури та дозвілля «Гармонія» відбувся творчий звіт колективів Будинку дитячої та юнацької творчості «Жива вода дитячих сердець». Організаторами заходу були педагогічний та учнівський колективи БДЮТ. На святі були присутні заступник Волочиського міського голови С.І. Івченко, головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Волочиської міської ради А.В. Яроцька, методисти МК відділу освіти молоді та спорту Т.І. Умрихін, К.В. Мельник.  Традиційно творчий звіт розпочався з перегляду виставки робіт декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Калейдоскоп дитячої творчості». Де всі гості свята мали можливість переглянути чудові роботи вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості (керівники гуртків Стасюк Т.С., Чайка Н.О., Вінічук Л.З., Ковальова Т.В., Кінь О.О., Кінделевич Т.В., Малішевський О.М., Бугай В.Г). Концертну програму дарували зразковий хореографічний колектив «Фламінго» (керівник Г.Химич), ансамбль бального танцю «Viva dance» (керівник Ковтун Ю.В.), фольклорний ансамбль «Мальви» (керівник В. Ряба), вихованці студії сольного співу (керівник О. Панасюк), вихованці гуртка «Культура мови та спілкування»(керівник Г.Чешська). В творчому звіті взяли участь 350 вихованців БДЮТ. Нікого з присутніх не залишило байдужим свято дитячих талантів. По закінченю творчого звіту заступник міського голови Світлана Івченко за дорученням міського голови Костянтина Черниченка відзначила подякою творчі колективи будинку дитячої та юнацької творчості а дітям подарувала солодощі.

Пришкільні табори відпочинку

Дата створення: 11:47 22.05.2017

З 25 травня по 16 червня у Волочиську працюватимуть пришкільні табори відпочинку з денним перебуванням, розміщенням та харчуванням. Пришкільні табори працюватимуть на базі НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №1, №5, ЗОШ І-ІІ ст. №3. Режим роботи таборів з 9:00 до 15:00 год.: - дворазове харчування; - гурткова робота, конкурси, екскурсії, спортивні ігри, змагання.

Звіт хореографічного відділеня Волочиської ДШМ

Дата створення: 11:46 17.05.2017

Традиційно, в приміщені міського центру культури та дозвілля «Гармонія», відбувся щорічний звіт хореографічного відділення Волочиської дитячої школи мистецтв – керівник Ольга Панасюк. Це відділення з трьох колективів, нараховує понад 200 учнів, які виборюють Гран-прі та перші місця. На цьому заході були присутні Світлана Івченко – заступник міського голови та начальник відділу культури та спорту Микола Чепелюк. Вони вручили керівникам подяки, а танцювальним колективам солодощі.

День села Авратин

Дата створення: 11:38 15.05.2017

8 травня 2017 року в селі Авратин відбулося свято – день села. В цей день у великому та затишному залі сільського будинку культури вільних місць не було. На це свято до свого рідного села завітали багато мешканців та гостей, які не забувають про свою малу Батьківщину. Не з пустими руками прибув на свято і перший заступник міського голови Олександр Васильченко, який від імені міської ради подарував громаді села мотоблок для покращення робіт по благоустрою громади та вручив жителів грамотами, подяками і грошовими винагородами.  На святі також були присутні заступник голови райдержадміністрації – Олег Карун, представник благодійного фонду «Ми поруч» народного депутата України Сергія Лабазюка – Михайло Олійник заступник генерального директора ТОВ «Волочиськ-Агро» – Людмила Адамчук, які також вручили цінні подарунки жителям села.  Святковий настрій усім присутнім задавали місцеві аматори художньої самодіяльності та хореографічний колектив «Сузір’я» Волочиської дитячої школи мистецтв. Після чудового концерту на всіх чекав фуршетний стіл.

День перемоги

Дата створення: 11:36 15.05.2017

8 та 9 травня у Волочиській об’єднаній територіальній громаді було відзначено День пам’яті та примирення і День Перемоги, метою відзначення яких є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу у Другій світовій війні та висловлення поваги усім борцям проти нацизму». У місті Волочиськ святкова колона, очолювана керівниками міста та району, вирушила до меморіалу Слави, де відбувся мітинг-реквієм. В цьому святі взяли участь ветерани Другої світової війни, учасники АТО, воїни-інтернаціоналісти, представники трудових колективів, громадських та молодіжних організацій, політичних партій та мешканці міста, які вшанували пам’ять полеглих за нашу свободу. Перед присутніми виступили: Олексій Довгалюк – голова організації ветеранів Волочиського району, Сергій Лабазюк – народний депутат України, Володимир Сергійчук – голова районної державної адміністрації, Костянтин Черниченко – міський голова, які подякували за неоціненний вклад кожного з ветеранів у спільну перемогу над ворогом. Учасники свята поклали квіти до Меморіалу Слави та вшанували полеглих хвилиною мовчання. Свято продовжилося концертом на площі Центральній міста.

Вітання ветеранів громади

Дата створення: 11:32 15.05.2017

Напередодні Дня Перемоги, 5 травня 2017 року, з ініціативи міського голови Волочиської об’єднаної територіальної громади Костянтина Черниченка, представники міської ради разом з головою міської ради ветеранів Василем Маначинським відвідали ветеранів Великої вітчизняної війни та учасників бойових дій нашої громади.  До кожного з них завітали з продуктовим набором, привітали їх зі святом Перемоги, побажали міцного здоров’я та всіляких гараздів.

Засідання виконавчого комітету № 9

Дата створення: 11:30 15.05.2017

11 травня 2017 року в залі засідань міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету № 9. На порядку денному розглядалось 16 питань. Всі питання були розглянуті та прийняті відповідні рішення.

День Європи

Дата створення: 11:28 15.05.2017

На передодні Дня Європи – 11 травня 2017 року в місті Волочиськ відбулася церемонія підняття державного прапора України та Європейського союзу. Цю символічну місію було доручено Сергію Чижу – голові спілки воїнів АТО та Андрію Божуку – багаторазовому чемпіону України з пауерліфтингу. На урочистості були присутні керівники міста та району, працівники установ та організацій, гості та жителі міста. Після офіційної церемонії в обрядовому залі міського центру культури та дозвілля «Гармонія» відбувся святковий концерт, який вразив багатьох присутніх.

Пуск води у с. Чухелі

Дата створення: 17:41 05.05.2017

З моменту створення Волочиської об’єднаної територіальної громади, велика увага приділяється проблемі пониження рівня ґрунтових вод в багатьох населених пунктах.  В ряді сіл громади уже побудовано водогони. У тому числі і в селі Чухелі, у якому питна вода взагалі була відсутня. Ця проблема змусила жителів села ходити по воду до природніх джерел, які знаходяться в полях.  На сьогодні, за кошти міської ради, уже відкрито першу чергу водопроводу в селі Чухелі. Усі роботи були проведені завдяки працівникам КП ВКГ «Джерело», які побудували понад три кілометри водогону, за що жителі громади дуже вдячні.

Робоча зустріч на ринку

Дата створення: 17:38 05.05.2017

25 квітня 2017 року, з ініціативи приватних підприємців ринку «Центральний», відбулася зустріч з міським головою Костянтином Черниченком, народним депутатом України Сергієм Лабазюком та депутатом Волочиської міської ради Георгієм Зайковим. Підносилися питання щодо сплати коштів до Пенсійного фонду України та врахування їх до загального трудового стажу при виході на пенсію. Народний депутат України Сергій Лабазюк запевнив про повне сприяння та особисту підтримку на законодавчому рівні у вирішенні даного питання. Міський голова зазначив, що з сторони міської влади проводиться політика повного сприяння роботі підприємництва в розрізі ставок єдиного податку та створення належних умов праці на ринку.