Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

Останні новини

ЗАСІДАННЯ 22 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Дата створення: 09:28 20.04.2017

18 квітня 2017 року, в приміщені Волочиської об’єднаної територіальної громади, під головуванням міського голови Костянтина Черниченка, відбулася двадцять друга чергова сесія. На порядку денному розглядалося ряд різносторонніх питань. Основні з них: – «Про дострокове припинення повноважень депутата Волочиської міської ради об’єднаної територіальної громади Меланіча В.А.» – «Про підтвердження статусу „гуртожиток” житловому комплексу по провулку Низькому 4/1 та надання дозволу на приватизацію» – «Про припинення Волочиського комунального підприємства готель «Дружба» шляхом ліквідації» – «Про затвердження структури і загальної чисельності апарату Волочиської міської ради та її виконавчих органів» А також ряд земельних питань. По всім питанням були прийняті відповідні рішення.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата створення: 09:19 20.04.2017

13 квітня 2017 року, в приміщені актового залу Волочиської міської об’єднаної територіальної громади, під головуванням міського голови Костянтина Черниченка, відбулося чергове засідання виконавчого комітету міської ради №7. На порядку денному розглядалося 37 питань. Основні з них: - Про виконання міського бюджету за І квартал 2017 року; - Про організацію дозвілєвої діяльності в закладах культури Волочиської ОТГ; - Про затвердження «Положення про функціонування дитячих атракціонів», графіку роботи дитячих атракціонів та ціни квитка на атракціон; - Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання України “Мати-героїня” громадянці Свириді С. В. та Петрушці Т. А. Всі питання були розглянуті та прийняті відповідні рішення.

Шановні громадяни, до кінця деклараційної кампанії – 2017, залишилось менше місяця!

Дата створення: 08:30 14.04.2017

Волочиське відділення Красилівської ОДПІ нагадує, що останній день подання податкової декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) за 2016 рік – 3 травня 2017 року.

Центр «Логос» провів серію лекцій про розумне зростання громад і громадську активність.

Дата створення: 15:56 07.04.2017

Своє сприяння просвітницьким заходам надали Волочиська міська рада та відділ освіти міськвиконкому. За словами експерта центру «Логос» Олега Яценка метою презентацій є демонстрація наочних прикладів того, як кожен свідомий член громади може допомогти її розумному зростанню.  Термін «розумне зростання громад» до суспільної дискусії увів Анатолій Ткачук – ідеолог реформи децентралізації, директор з питань науки та розвитку Інституту Громадянського Суспільства (ІГС). 24 лютого 2017 року на конференції, яку організував ІГС за участі прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, урядовців, експертів, очільників Волочиської громади та інших п’ятисот представників громад з різних регіонів України, прийнято рамковий документ - декларацію «Розумне зростання в об’єднаних територіальних громадах».  За популяризацію у громадах принципів розумного зростання та їх впровадження через розвиток громадської активності взявся Інформаційно-аналітичний центр «Логос», який має угоду про співпрацю з Інститутом Громадянського Суспільства та співпрацює з Держагенством з енергоефективності України. Оскільки навчальні заклади є центрами найбільшої концентрації людей з вищою освітою у громаді, то саме на території міських та сільських шкіл, а також профтехліцею у Волочиській громаді розпочато проведення «лекцій про розумне зростання громад і громадську активність».  Після лекцій формуються осередки громадської діяльності з числа учнів та освітян, які хочуть допомогти своїй громаді у впровадженні таких принципів розумного зростання як, зокрема, перехід на відновні джерела енергії, роздільне збирання та рециклінг сміття тощо.  У Центрі «Логос» наголошують, що ідея розумного зростання напряму пов’язана зі сталим розвитком, тобто розвитком, який включає досягнення не лише економічних, але й соціальних та екологічних пріоритетів.  На проведених у Волочиській громаді лекціях школярі, ліцеїсти й освітяни побачили мотивуючі відеоматеріали, зокрема, про роздільне збирання сміття, про позитивні приклади європейських країн, зокрема, Польщі у сфері рециклінгу сміття.  Громади заради реалізації принципів розумного зростання, на думку Олега Яценка, можуть забезпечити поширення відновних джерел енергії (до яких належить також енергетична верба), скоротити площу сміттєзвалищ на території громади завдяки рециклінгу сміття тощо.  Прикладом розумного зростання є також запуск прибуткових сміттєсортувальних ліній силами місцевого бізнесу або за підтримки Державного фонду регіонального розвитку.  У підсумку кожної мотивуючої лекції найбільш зацікавлені школярі та учні профтехліцею записалися до лав волонтерів для підтримки розумного зростання своєї громади. У селі Баньківці у Волочиській громаді завдяки активній позиції директора школи після «лекції про розумне зростання громад та громадську активність» відбулася висадка дерев на пришкільній території.  Центр «Логос» має намір продовжити просвітницькі заходи у Волочиській об’єднаній громаді, що є однією з найбільших на Хмельниччині.

«РЕФОРМАЦІЯ В ПРОФЕСІЇ»

Дата створення: 15:14 03.04.2017

В рамках заходів присвячених 500-річчю Реформації в залі засідань міського центру культури та дозвілля «Гармонія» відбулася зустріч з роботодавцями громади на тему: «Реформація в професії». І саме ця тема стала головною в розмові з цікавими людьми, такими як кандидат наук, громадський діяч – Олег Шеремет та доцент Прикарпатського університету імені В.Стефаника – Андрій Терлецький.

СВЯТО ВАЖКОАТЛЕТІВ

Дата створення: 15:10 03.04.2017

На початку 2016 року Народний депутат України Сергій Лабазюк, під час чергової зустрічі з активом важкоатлетів нашої громади, пообіцяв допомогти в облаштуванні та ремонті спортивного залу для тренувань.

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ. ІНСТРУМЕНТИ ТА ФІНАНСОВІ РЕСУРСИ ДЛЯ ГРОМАД

Дата створення: 15:43 31.03.2017

29 березня 2017 року, в залі засідань міського центру культури та дозвілля «Гармонія», за сприяння народного депутата України Сергія Лабазюка, відбулося чергове засідання круглого столу з очільниками району, керівниками об’єднаних територіальних громад, старостами та головами сільських рад.

Про закінчення опалювального сезону

Дата створення: 15:04 31.03.2017

Відповідно до постанови  КМУ № 630 від 21 липня 2005 року «Про затвердження Правил надання послуг централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення»,  п. 7.9.4. Наказу Мінпаливенерго України від 14.02.2007 № 71 та керуючись п. 20 ч.4 ст. 42 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»:

ЗАСІДАННЯ 21 СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Дата створення: 10:55 29.03.2017

24 березня 2017 року, під головуванням міського голови відбулося чергове засідання 21 сесії міської ради. На порядку денному розглядалися 63 питання. Основні з них: - Звіт волочиського міського голови про діяльність виконавчих органів міської ради та здійснення державної регуляторної політики за 2016 рік; - Про затвердження стратегії розвитку освіти волочиської міської ради на 2017-2020 роки та ряд земельних питань.

73 річниця визволення Волочиського району.

Дата створення: 10:52 29.03.2017

73 роки тому назад, 23 березня 1944 року Волочиський район було визволено від німецько-фашистських військ. І в цей день ми згадуємо подвиг захисників та визволителів нашого краю, вшановуємо світлу пам’ять про полеглих. З нагоди відзначення цієї дати керівники району та міста, ветерани війни та праці, учасники АТО, представники трудових колективів, установ та організацій, громадських об’єднань з Площі Центральної скорботною ходою пройшли до пам’ятника – визволителям, положили квіти, та вшанували пам’ять хвилиною мовчання. В цей день також було відзначено 30-ту річницю утворення організації ветеранів великої вітчизняної війни та праці. З нагоди цієї події в залі засідань міського центру культури та дозвілля «Гармонія» вшанували ветеранів війни та праці, побажали їм міцного здоров’я та довголіття. Від імені та за дорученням міського голови Костянтина Черниченка, зі словами вдячності до ветеранів звернулися заступник міського голови Світлана Івченко, заступник районної ради Сергій Сутий, заступник голови районної державної адміністрації Олег Карун. Гарного настрою всім присутнім придала концертна програма у виконані артистів міського центру культури та дозвілля «Гармонія» та Наркевицької ОТГ.