Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

Останні новини

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ № 11

Дата створення: 07:51 16.06.2017

15 червня 2017 року в залі засідань Волочиської міської ради відбулося чергове засідання виконавчого комітету № 11. На порядку денному розглядалось 34 питання. Основні з них це: - Про затвердження Дефектних актів та кошторисних розрахунків на покращення стану комплексу гідротехнічних споруд (ГТС); - Про присвоєння назв вулицям масиву садибної житлової забудови «Збручанський» у м. Волочиськ; - Про затвердження Інвестиційної програми ВКП ТМ «Тепловик» на 2017 рік. Та ряд інших. Всі питання були розглянуті та прийняті відповідні рішення.

Відповідальність у виконавчому провадженні

Дата створення: 13:43 15.06.2017

Законом України «Про виконавче провадження» передбачені два вида відповідальності, які регулюються розділом XI цього закону, Кодексом України про адміністративні правопорушення та Кримінальним кодексом України.

День села Ожигівці

Дата створення: 14:49 09.06.2017

3 червня 2017 року в с. Ожигівці відбулося свято громади села. Воно проходило незвичайно - під відкритим небом.  На це свято зібралося майже все село, і не тільки мешканці, а й гості і запрошені з сусідніх сіл. Адже з слів жителів села, такого дійства на території громади, вже не відбувалося понад тридцять років. Від імені та за дорученням міського голови Костянтина Черниченка на свято завітав його перший заступники – Олександр Васильченко. Очікуваними гостями також були, заступник генерального директора ТОВ «Волочиськ-агро» – Людмила Адамчук та помічник Народного депутата України Сергія Лабазюка – Михайло Олійник. Всі вітали та вручали подарунки багатьом мешканцям цієї громади. Чудова концертна програма, силами аматорів села та запрошених сусідів з Авратинської громади, придавала всім святкового настрою. Усі були в захваті. Свято вдалося.

День села Рябіївка

Дата створення: 13:19 09.06.2017

27 травня 2017 року в сільському будинку культури відмітила своє свято – «День села» Рябіївська громада. На це свято з’їхалися односельчани, які небайдужі до своєї малої Батьківщини, де родилися, виросли та пішли в самостійне життя. Щоб розділити святковий настрій мешканців села, до них завітали перший заступник міського голови Олександр Васильченко, заступник міського голови Оксана Клімова, голова районної ради Сергій Пазюк, помічник народного депутата України Сергія Лабазюка – Михайло Олійник, заступники генерального директора ТОВ «Волочиськ-агро» Сергій Зозуля та Людмила Адамчук і старости волочиської ОТГ. Всі вони висловили найкращі побажання та вітання, вручили грамоти, подяки та подарунки жителям села Рябіївка, які своєю працею примножують добру славу рідної землі. Веселий настрій присутнім задала святкова концертна програма аматорів громади. Після урочистостей усіх присутніх пригостили запашним короваєм та запросили до смачних частувань.

День захисту дітей

Дата створення: 09:20 08.06.2017

Нарешті прийшла сама найрадісніша пора року – літо. І не тільки в цю пору починаються літні канікули всіх школярів, а й ще Міжнародний день захисту дітей. Адже діти – це наше майбутнє. І саме з ініціативи Волочиської міської ради та за підтримки благодійного фонду Народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми поруч», відбулося чудове свято для усіх дітей громади – «Дитинство надзбруччя». В цей день центральна частина міста перетворилася в казкове містечко, де діти зустрілися з цирковими артистами, з людьми на ходулях, посмакували морозивом, взяли участь у майстер класах та різних конкурсах. На це свято привітати дітей прийшли Народний депутат України Сергій Лабазюк, міський голова Волочиської ОТГ Костянтин Черниченко, голова районної ради Сергій Пазюк та перший заступник голови райдержадміністрації Олег Карун, які нагородили подяками, грамотами та цінними подарунками переможців районних, обласних та всеукраїнських олімпіад і змагань. Поза увагою не залишилися діти-сироти та діти які опинилися у складних життєвих обставинах, вони мали можливість переглянути мультфільми у 3D та посмакувати солодощами, які вони отримали у подарунок від міської ради. Свято вдалося!

50-ти річчя Волочиського професійного промислово-аграрного ліцею

Дата створення: 15:10 02.06.2017

25 травня 2017 року відзначив своє 50-ти річчя Волочиський професійний промислово-аграрний ліцей. На це свято завітало багато запрошених гостей, колишніх педагогів та майстрів, учнів та директорів профтехзакладів Хмельницької області. Багато було подарунків та привітань. Не з пустими руками на свято прийшов перший заступник міського голови Олександр Васильченко. Від імені міської ради він подарував комп’ютер та побажав подальшого процвітання закладу. Весняний настрій усім присутнім задавала концертна програма артистів усього закладу.

Моя громада - мій добробут

Дата створення: 14:05 02.06.2017

24 травня у Волочиській центральній бібліотеці відбулася зустріч з представниками влади новостворених громад під гаслом «Моя громада мій добробут». Від Волочиської ОТГ прийняли участь міський голова Костянтин Черниченко, заступник міського голови Світлана Івченко, секретар міської ради Аліна Коваль.

Останній дзвоник у школі №1

Дата створення: 13:18 02.06.2017

26 травня 2017 року в загально-освітніх школах Волочиської територіальної громади відбулося свято останнього дзвоника. Для школярів він сповістив чудову пору літніх канікул, для випускників – перший крок у доросле життя.  На це свято у Волочиську ЗОШ №1 завітала заступник міського голови Світлана Івченко. Від імені міського голови Костянтина Черниченка, вона побажала випускникам вступити до вищих навчальних закладів, веселих канікул, теплих днів, ясного сонця і з новими силами приступити до нового навчального року. Багато теплих побажань випускникам та школярам пролунало від директора школи Олександра Пересунька. Свято останнього дзвоника в школі №1 – вдалося, про що свідчить фоторепортаж.

Чергове засідання 23 сесії Волочиської міської ради

Дата створення: 08:33 02.06.2017

24 травня 2017 року в залі засідань міської ради відбулося чергове засідання 23 сесії Волочиської об’єднаної територіальної громади. На порядку денному розглядалося 38 питань. Основні з них: