Волочиська міська об’єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт

Останні новини

Виробничо-господарська діяльність ВКП ЖЕК за 2016 рік.

Дата створення: 10:50 13.02.2017

За результатами роботи за 2016 рік, висвітлюючи діяльність комунального підприємства «ЖЕК» в розрізі капітального ремонту житлового фонду за рахунок коштів міського бюджету виконано наступні роботи: - замінено дерев’яні дверні блоки на металеві в під’їздах житлових будинків, всього – 31 шт., з них – 24шт.: Музейна 12 (4шт.); Починка 3 (3шт.), Копачівська 1А (2шт.); Незалежності 3А (2шт.); Незалежності 25 (1шт.); Музейна 18Б (3шт.); Незалежності 96 (1шт.); Незалежності 94 (4шт.); Незалежності 1Б (2шт.), Незалежності 2Б (2шт.); Незалежності 1А (1шт.), Пушкіна 1 (4шт.), Незалежності 23 (2шт.) Незалежності 19 (2шт.), Пушкіна 5 (1шт.).   - проведено заміну віконних блоків на енергозберігаючі в кількості – 128 штук, а саме: Починка 3 (12шт.); Пушкіна 4 (16шт.); Пушкіна 6 (16шт.); Незалежності 17 (16шт.), Незалежності 25 (16шт.) ;Незалежності 94 (16шт.); Незалежності 96 (8шт.), Пушкіна 1 (16шт.); Незалежності 9 (9шт.); Незалежності 11 (5шт.); Незалежності 13 (12 шт.); Незалежності 15 (6 шт.); Незалежності 19 ( 4шт.); Запорізька 2 (8 шт.). - проведено ремонт електрощитової з встановленням лічильника обліку електроенергії та заміною світильників на енергозберігаючі з датчиками руху в житловому будинку по вул. Пушкіна 4 на суму 55 660,00 грн. - проведено заміну старих світильників на нові енергоефективні з датчиками руху на сходинкових клітинках під’їздів житлових будинків в кількості 120 штук на суму 41 945,5 грн. за адресами: вул. Незалежності 17, Пушкіна 3, 5, 6, 7.   - закуплено 160 штук світильників з датчиками руху на суму 62 840,00 грн. ,які заплановано встановити на сходинкових клітинках житлових будинків за адресами, а саме: Музейна 18 Б, Пушкіна 1, Уральських Танкістів 26, Незалежності 90, 94, 96, 98, 100, 102. А також проведено поточні ремонти під'їздів у баготьох будинках міста.  На цьому робота не припиняється.

Підсумки роботи ВКП ЖКГ за 2016 рік

Дата створення: 16:22 06.02.2017

1 лютого 2017 року в приміщенні ЦКД «Гармонія» о 9.00 відбулися загальні збори трудового колективу ВКП ЖЕК, на яких були присутні 85 членів колективу .

Засідання сесії міської ради № 19

Дата створення: 15:20 06.02.2017

31 січня 2017 року в залі засідань міської ради відбулося засідання 19 сесії Волочиської міської ради, На порядку денному сесії було розглянуто 84 питання.

Кубок міста з футзалу імені Тараса Осадчука

Дата створення: 16:43 31.01.2017

З 21 по 29 січня 2017 року, за сприяння Волочиської міської ради у спортивному залі «Дружба» відбувся 24 турнір на кубок міста з футзалу під гаслом «Єднаємо береги Збруча» присвячений пам’яті Т.С. Осадчука депутата міської ради, тренера по футболу та гандболу, голови обласної федерації гандболу, члена ради федерації гандболу, судді національної категорії з гандболу, з 1976 по 2016 роки директора спортивно-оздоровчого комплексу АТ «Мотор Січ» м. Волочиськ. Футбол наймасовіший вид спорту, який є локомотивом об’єднання численних вболівальників громад і по великому рахунку об’єднує мільйони жителів нашої планети. На сьогоднішньому футбольному турнірі прийняли участь 16 команд. У їх числі команди з Війтовецької, Підволочиської, Наркевицької територіальних громад.  За результатами змагань в цьому турнірі: Перше місце зайняла команда «ОБОЛОНЬ» - смт. Підволочиськ Друге «ПЯТАЧОК» - м. Волочиськ Третє «с. Тарноруда» - с. Тарноруда Четверте «АВАНГАРД ЦЕНТР» - м. Волочиськ Проведення цього турніру є підтвердженням того, що світла пам’ять про цю чудову, спортивну, людину живе в наших серцях.

Зустріч з освітянами Волочиської ОТГ

Дата створення: 16:38 31.01.2017

27 січня 2017 року, відбулося зустріч народного депутата Сергія Лабазюка та міського голови Костянтина Черниченка з колективом Волочиського навчально-виховного комплексу, загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №5 та Бальковецької. Метою зустрічі було ознайомлення із використанням в освітніх закладах комп’ютерної техніки, яка нещодавно була придбана за кошти державного бюджету (1 млн. 168 тис. гривень). В ході зустрічі було оглянуто придбану комп’ютерну техніку, на якій уже повноцінно працюють учні і яка стала великою допомогою закладам в освоєнні інформаційних технологій на сучасному етапі. Народний депутат також ознайомився з проблемними питаннями закладів. «Ми сьогодні бачимо, що завдяки інтерактивним дошкам вчителі можуть пояснити навчальний матеріал більш доступніше та ефективніше. Нові комп’ютери – це нові можливості для дітей, мультимедійні проектори це цікавіші уроки та шкільні заходи» – додав Сергій Петрович. В теплому дружньому колі пройшла бесіда з педагогічними колективами закладів про їх сьогодення, проблеми та плани на майбутнє. Всі освітяни щиро були вдячні Народному депутату Сергію Лабазюку за турботу та увагу до освітянської галузі громади. Усі учасники були приємно вражені, коли дізналися, що за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року, одним із десяти найкращих закладів Хмельницької області визнано Бальковецьку загально-освітню школу – єдину сільську школу. Так, здобутки освіти громади очевидні. Але поряд з тим очевидно і те, що без розуміння і підтримки міської влади, депутатів всіх рівнів неможливо досягти омріяних результатів. Окрім того, представники благодійного фонду «Ми поруч», після зустрічей з нардепом, вручили школам спортивний інвентар, а дітям солодкі подарунки.

ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата створення: 13:33 27.01.2017

26 січня 2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Волочиської міської об’єднаної територіальної громади. На порядку денному засідання розглядалося 21 питання. Основні з яких: – Про проведення відкритого кубка міста Волочиськ з футзалу імені Тараса Осадчука. – Про проведення щорічного фестивалю колядок та щедрівок «Де святиться-веселиться свята Йорданівська водиця». – Про надання матеріальної допомоги жителям громади. Всі питання були розглянуті, обговорені та прийняті відповідні рішення.

ЗУСТРІЧ НА РИНКУ З ПІДПРИЄМЦЯМИ

Дата створення: 13:31 27.01.2017

25 січня 2017 року відбулася зустріч міського голови з підприємцями ринку «Центральний» та ринку автостанції. Представники малого бізнесу піднімали питання, що стосуються розміру ставок єдиного податку, розміщення тимчасових споруд на території ринку, державної реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності, які працюють на ринку. Костянтин Володимирович обгрунтовано відповів на всі питання, які прозвучали на зустрічі. Адміністрації ринку доручено перевірити всіх суб'єктів, які не пройшли державну реєстрацію, впорядкувати договори оренди торгових місць, а також вивчити можливість облаштування навісу над торговими рядами.

Фестиваль колядок та щедрівок

Дата створення: 08:25 27.01.2017

20 січня 2017 року за ініціативи міського відділу культури та туризму, підтримки Волочиської міської ради та благодійного фонду Народного депутата України Сергія Лабазюка «Ми поруч» в обрядовому залі міського центру культури та дозвілля «Гармонія» відбувся фестиваль колядок та щедрівок «Де святиться-веселиться свята Йорданівська водиця». Протягом декількох годин багато творчих аматорських колективів Волочиської об’єднаної територіальної громади звеселяли своїм творчим натхненням усіх присутніх на цьому святі. Разом з культурною програмою виступів, проходив конкурс різдвяних страв, які представляли працівники закладів культури наших громад. На чудове та мальовниче свято, із своєю програмою, завітали гості з театру «Писанка» (с.Мовчанівка, Підволочиської громади) та вокальний гурт «Сузір’я» (Наркевицької громади). Вже не вперше відвідувачі даного заходу мали змогу ознайомитися із звичаями святкування Різдва, традиційними стравами етнічних поляків, що проживають у Тарнорудській громаді. 26 колективів взяли участь в конкурсі «Страви щедровечірнього столу». Перше місце у фестивалі зайняв народний фольклорний-етнографічний колектив «Авратинські вечорниці» – керівник Тетяна Ворончіхіна, друге місце посів народний фольклорний ансамбль «Чухелянка» – керівник Володимир Шарий, а третє місце дісталося ансамблю польської пісні «Вянушек» – Тарнорудського сільського будинку культури. Приємною підтримкою аматорам стали не лише щирі слова, але і подарунки від Волочиської міської ради та благодійного фонду «Ми поруч». А завершився фестиваль фуршетом для гостей та його учасників від Волочиської міської громади.

Сльоза моя Канівко!

Дата створення: 10:13 26.01.2017

24 січня 1944 року, фашистські загарбники спалили до тла село Канівка. Було знищено 132 будинки, усі колгоспні та господарські приміщення. 80 жителів села Канівка було розстріляно, 54 жителя - вивезено на каторжні роботи до Німеччини. Сімдесят три роки минуло з того жахливого дня, але ця дата навіки закарбувалася в серцях жителів села. Кожного року вони збираються біля обеліска жертвам спаленого села, щоб запалити свічку пам'яті та низько схилити голови перед односельчанами, які невинно віддали своє життя. Разом з односельчанами на цьому заході прийняли участь перший заступник міського голови Олександр Васильченко, керуючий відділом «Агрокомпанії - 2004» села Поляни Ярослав Снітинський, староста села Ганна Басистюк, отець Олександр. Своїми спогадами поділився колишній голова села Поляни Йосип Зволінський, який в своєму виступі нагадав односельчанам про цю трагедію. Пам'ять людська не забуде навік, мук закатованих, попелу крик...